OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI 

OĞUZHAN ÖZKAYA EĞİTİM KURUMLARI,

Eğİtİmde Öğrencİye Özel yaklaşımlara Özen gÖsterdİğİ İÇİn, TERCİH sebebİ oluyor.

EĞİTİM AYDINLIK YARINLARIN MEŞALESİDİR.

Kurumlarımda uyguladığım sistem olan butik ÖZEL ÖĞRETİM KURSU sisteminde 6 kişilik sınıflarda kişiye özel eğitim veriyorum.

BİZİM okulumuzun da en BÜYÜK ÖZELLİĞİ EVDEKİ tekrar ve ÖDEV yapma sorumluluğunu okul İÇİNE alarak ÖĞRENCİNİN İNSİYATİFİNE bırakmadan tamamen kendi kontrolümüzde GERÇEKLEŞMESİNİ sağlamaktır.
Daha da önemlisi öğrencinin yapamadığı sorulara, kaçırdığı konulara anında okul içerisinde müdahale etmektir.

Cumartesi günleri de eğitimimizi desteklemek için öğrencilerimize özel ders olanağı sağlamaktayız. Bu sistem ile öğrencimiz hafta içi 5 gün konu anlatımı, soru çözümü, tekrar yaptırma dahil bütün müdahalelerimize rağmen istediğimiz çıkışı yapamadığında ders öğretmeni tarafından çembere alınmaktadır. 5 hafta boyunca cumartesi günleri 2 ders olmak üzere toplamda 10 ders öğrencimiz zorunlu olarak okula gelmekte ve ders öğretmeni ile çalışmaktadır. 10 dersin sonunda öğretmenimiz aileye ve kuruma istediğimiz çıkışın gerçekleşmeme sebebini raporlamaktadır.Akademik eğitim sistemimiz ile öğrencimiz 6 gün boyunca okuldaki saatlerinde gününü verimli geçirmekte; okul sonrası zamanını ve pazar günlerini sadece kendine ayırarak dinlenmektedir. Çalışan yetişkinler gibi öğrencilerimin de sabah 09.00 akşam 18.00 arasında mesaisini verimli geçirmesini ve hiçbir dosyasını eve götürmemesini istiyoruz. Böylece çocuklarımız için okul hayatı, öğretmenlerinin desteği ile anbean takip edilerek, kendi sorumluluklarını kazanmış olarak, dolayısıyla başarı ile sonuçlanacak bir süreç olmasıdır. Kalan zamanını da kendisini motive edecek etkinlikler için son derece keyif alacağı şekilde organize edebilmektedir.Özetle,

önceliğimiz çocuklarımızın başarısı ve mutluluğudur. Sistemimiz tamamen akademik başarılarına yöneliktir. Biz çocuklarımıza güveniyoruz ve inanıyoruz.